HANCI BİSTRO & PASTANE HAKKINDA

Alanya’nın pastanecilik anlayışını değiştiren Hancı Pastanesi 24 senedir Alanya’da hizmet veren Hancı ailesinin işletmesidir. Hancı ailesi İzmir ve Antalya’da uzun yıllar fırıncılık ve pastanecilik yaptıktan sonra 1996 yılında Alanya Hancı Pastanesinin ilk şubesini açmışlardır. O günden bugüne ürün kalitesi ve lezzetinden ödün vermeden, ürün çeşitlerini devamlı zenginleştirerek Alanyalılara hizmet vermektedir.

Kahvaltı çeşitleri, börekten poğaçaya zengin mayalı mayasız tezgahına ek olarak, sütlü, şerbetli ve daha pek çok çeşit tatlılar ve günlük enfes yaş pastalar hazırlamakta olup, bugünlerde ekmek üretimine başlamış bulunmaktadırlar. Hancı Pastaneleri, pastane ürünlerine ek olarak 4 şubesinde bistro hizmeti de vermekte olup, müşterilerine lezzetli yemekler sunmaktadır.

Her sene güçlenerek büyüyen Hancı Pastanelerinin şu anda Alanya Atatürk Caddesi, Otogar, Şekerhane ve Mahmutlar Şubeleri olmak üzere aktif 4 şubesi, Mahmutlar Dörtyol’da 1 Franchise Şubesi bulunmaktadır.

Hancı Bistro & Pastane Üretim Tesisi

Adres: Şeyh Şamil Cd. No:8 Alanya, Antalya 07400 Türkiye

Tel: +90 242 511 7020

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×