Lokal tatlarla harmanladığımız en acılı ya da en lezzetli pizzalar, efsane menüler, çıtır lezzetler, dayanılmaz tatlılar ve dahası HANCI Bistro & Patisserie’de!

HANCI’dan Sipariş Verin, Sıcacık Pizzalar Hemen Kapınıza Gelsin. Pizzalarda Fırsatları Kaçırmayın, Hemen Hancionline.com’dan Sipariş Verin. Online Ödeme Kolaylığı. Dakikalar içinde Kapında. Tek Tık’la Kolay Sipariş.

Alanya’da Eve / İş yerine Pizza Siparişi HANCI’da!

Alanya Pizza Siparişi – Lezzet dolu pizzalar online siparişle kapınızda! Taze, çıtır çıtır lezzetler. Kişiye özel. Alanya’nın dört bir yanına gönderim.

Hancı Bistro & Patisserie, Alanya üretim tesisinden online pizza sipariş vermek için seçiminizi yapıp anında siparişinizi verebilirsiniz.

Alanya’nın en büyük mutfağına hoş geldiniz! Hancı Bistro & Patisserie Alanya’da lezzetli Pizza yemenin keyfini uygun fiyatlara sunuyor. Hemen Online dilediğiniz Pizzayı Siparişi verebilir, indirimli ve kampanyalı menülerden dilediğiniz aperatif veya fast food online sipariş verebilirsiniz.

Seçili menülerde %50'ye varan indirim fırsatı sizleri bekliyor.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×