Lokal tatlarla harmanladığımız en acılı ya da en lezzetli pizzalar, efsane menüler, çıtır lezzetler, dayanılmaz tatlılar ve dahası HANCI Bistro & Patisserie’de!

HANCI’dan Sipariş Verin, Sıcacık Pizzalar Hemen Kapınıza Gelsin. Pizzalarda Fırsatları Kaçırmayın, Hemen Hancionline.com’dan Sipariş Verin. Online Ödeme Kolaylığı. Dakikalar içinde Kapında. Tek Tık’la Kolay Sipariş.

Alanya’da Eve / İş yerine Pizza Siparişi HANCI’da!

Alanya Pizza Siparişi – Lezzet dolu pizzalar online siparişle kapınızda! Taze, çıtır çıtır lezzetler. Kişiye özel. Alanya’nın dört bir yanına gönderim.

Hancı Bistro & Patisserie, Alanya üretim tesisinden online pizza sipariş vermek için seçiminizi yapıp anında siparişinizi verebilirsiniz.

Alanya’nın en büyük mutfağına hoş geldiniz! Hancı Bistro & Patisserie Alanya’da lezzetli Pizza yemenin keyfini uygun fiyatlara sunuyor. Hemen Online dilediğiniz Pizzayı Siparişi verebilir, indirimli ve kampanyalı menülerden dilediğiniz aperatif veya fast food online sipariş verebilirsiniz.

Bu ürünü sepete eklediniz:

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×