HANCI Bistro & Patisserie paket servisle hizmete devam

HANCI Bistro & Patisserie işletmecisi Erdal HANCI, pazartesi günü tüm tatlı ve yemek çeşitleriyle Alanya halkına paket servisi olarak hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

ALANYA İlçesinde 1996’dan bu yana hizmet veren HANCI Pastaneleri, koronavirüsle mücadele tedbirleri kapsamında geçtiğimiz gün yayımlanan genelgeye göre paket servisle hizmete devam ediyor.

Türkiye’de artan koronavirüs vaka sayıları yeni tedbir kararlarını da beraberinde getirdi. Alanya’da da İlçe Umumi Hıfzıssıhha Kurulunun açıklamasında, ilçede bulunan restoran (içkili – içkisiz ayrımı olmaksızın), lokanta, pastane, kafe, kafeterya, dönerci, kokoreççi, çiğ köfteci, çorbacı, tostçu, sandviçci, kahvaltı salonu gibi toplu yeme içme yerleri 10:00 ila 20:00 saatleri arasında sadece paket servis veya gel- al hizmeti verebilecek şekilde açık olabileceği, restoran, lokanta veya online yemek sipariş firmalarınca saat 20:00’den sonra sadece telefonla ya da online sipariş üzerine paket servis hizmeti verilebileceği belirtilmişti.

HANCI Bistro & Patisserie işletmecisi Erdal HANCI yaptığı açıklamada: “Genelge gereği, siz değerli Alanyalılara paket servisi olarak, pazartesi gününden itibaren tüm kahvaltılıklar, aperatifler, tatlılar ve yemek çeşitlerimiz ile hizmetinizdeyiz. Bir telefon kadar yakınız. Alanya halkına sağlıklı günler dileriz.” dedi.

HANCI, Alanya’nın bir çok noktasındaki müşterilerine kahvaltılıklar, aperatifler, tatlılar ve yemek çeşitlerini paket servis ile en kısa sürede ulaştırma hedefinde. HANCI Bistro & Patisserie lezzetlerini 0(533)050-5307 numarasını arayarak yada www.hancionline.com web sitesini ziyaret ederek sipariş verebilirsiniz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz:

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×