Alanya’nın En Sevilen Makarna Menüleri | Hancı Makarna Çeşitleri

Birisi Makarna mı Dedi? HANCI Online’a Gir,  Makarna Siparişini Ver, Dilediğince Öde! İndirimli Menüler.

Alanya’nın en büyük mutfağına hoş geldiniz! Hancı Bistro & Patisserie Alanya’da lezzetli Makarna yemenin keyfini uygun fiyatlara sunuyor. Hemen Online Makarna Siparişi verebilir, indirimli ve kampanyalı menülerden dilediğiniz yemek veya tatlıyı online sipariş verebilirsiniz.

Alanya’nın en sevilen makarnaları HANCI Bistro & Patisserie’de! Damak tadınıza hitap eden Makarna çeşitleri ile hızlıca kapınızda. Gel Al haftanın Makarna kampanyaları ile şubeye giderek siparişlerinizi alabilirsiniz. Telefonla arayarak kampanyalı menülerden dilediğiniz Makarna menüsü siparişini verebilirsiniz. Hızlı teslimat ile HANCI Makarna çeşitleri evinizde!

HANCI Alanya Makarna Ürün ve Hizmetler

Alfredo Fettucini, Makarna menü, Biftekli Fettucini, Cevizli Makarna, Çıtır Mantı, Fettucini, Lazanya, Mantı, Penne, Penne Arabiatta, Sebzeli Makarna, Spagetti Bolonez, Spagetti Carbonara, Spagetti Hancı, Tavuklu Ispanaklı Penne, Ton Balıklı Makarna, Tortellini Çeşitleri Alanya’nın En Sevilen Makarna menüleri HANCI’da

HANCI Makarna Temassız Teslimat Nedir?
Coronovirüs ile mücadele edilen şu günlerde paket servislerdeki hijyen konusu da bir hayli önem kazanıyor. HANCI Makarna temassız teslimat uygulaması ile makarna siparişlerinizi sizin istediğiniz şekilde size teslim ediyor.

Bu gönderiyi paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz:

×

Görüş, istek ve önerilerinizi bizimle; hafta içi 08:00 - 19:00, hafta sonu 09:00-17:00 saatleri arasında paylaşabilirsiniz.

×